Dursun Özbek’ten TFF sorusuna tepki! “Biz seçtik”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, hakem Halil Umut Meler’e yapılan saldırıyla ilgili konuştu. Dursun Özbek, transfer sorusuna da cevap verdi.

“Halil Umut Meler en kariyerli hakemimiz”

Halil Umut Meler’in sahalara dönmesi gerektiğini söyleyen Dursun Özbek, “Türk sporunun marka değeri bu tür olaylarla zarar görmemesi lazım. Hepimizin ortak bir amacı var. Türk sporunu belli bir seviyeye çekmeye çalışıyoruz. Halil Umut Meler en kariyerli hakemimiz. Onun Türk futboluna küsmemesi lazım. Tekrar aramızda görmekten memnun oluruz. İnşallah bu travmayı atlatır ve tekrar maçları yönetmeye başlar.” ifadelerini kullandı.

“Sonuçta bizim federasyonumuz”

Öte yandan Dursun Özbek, “TFF’ye güveniyor musunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Federasyona güveniyor musunuz sorusunu kabul etmiyorum. Sonuçta bizim federasyonumuz, biz seçtik. Türk futboluna hizmet etmeye çalışıyorlar. İstişare ederek bazı konuları çözmemiz mümkün. Futbolun akışı için de yapılması gereken şeyler varsa düzeltilecektir. 6 önce seçtik federasyonu, bu soru hoşuma gitmedi.”

“Gerçekten sol beke ihtiyacımız var”

Dursun Özbek son olarak sol bek transferiyle ilgili gelen soruyu da yanıtladı. Başkan Özbek, “Gerçekten sol beke ihtiyacımız var. En faydalı şekilde, en kısa sürede sol bek transferini halledeceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x