MANİSA (İGFA) – Manisa’da Ümitler Judo İl Birinciliği müsabakaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da verdiği coşkuyla Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo takımı, müsabakalarda rakiplerine karşı büyük üstünlük sağlarken müsabakalarda 10 madalya kazandı. Yeşil beyazlı takımda, 38 kiloda Ali Çam, 42 kiloda Kayra Karadağ, 46 kiloda Ali Taha İnci, 50 kiloda Osman Yıldırım birinci olarak altın madalya sahibi oldu. 38 kiloda Yiğit Enes Çetin, 40 kiloda Nejlanur Tokgöz, 42 kiloda Süleyman Said Çimen, 44 kiloda Zeynep Baysal’ da 2. Olarak gümüş madalya sahibi oldu. 42 kiloda Mehmet Karakuzu ve Halil Efe Çınar 3. Olarak bronz madalya sahibi oldular. Yeşil beyazlı sporcuların 10 madalya ile önemli bir başarı elde ederek 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Ordu’da düzenlenecek olan Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Related Posts
1 Mayıs’ta gözaltına alınan 38 kişi tutuklandı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Saraçhane Meydanı’nda polislere saldırıda bulundukları iddiasıyla gözaltına alınan 65 şüphelinin savcılıktaki işlemleri tamamlandı. Gözaltına alınanlardan 52’si, “Terör örgütü propagandası yapmak”, “Toplantı ve …
Sağlık Bakanı Koca, Gece Yarısı “Hayırlı Olsun” Diyerek Paylaştı. Alınacak 27 Bin Çalışan İçin Şartlar Açıklandı
27 bin sözleşmeli personel ilanına dair detaylar belli olurken, başvuru süreci ve alım yapılacak pozisyonlar için adaylar bilgi sahibi olabilecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca personel alımını “hayırlı olsun” diyerek duyurdu. “Bakanlığımızın taşra …
CANLI ANLATIM: Trabzonspor – Fenerbahçe
Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig’in 30. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak. Karşılaşma ile ilgili tüm detaylar ve canlı anlatım Cumhuriyet.com.tr’de…